DeepeyeTM

DeepeyeTM

DeepEyeTM insan hareketliliğinin mevcut olduğu ve herhangi bir kuralsızlık olasılığı olan tüm tesis, mekan, açık alan ve kapalı alanlarda kamera kayıtlarının son derece hızlı analiz edilebilmesini sağlayan ileri düzey bir teknolojidir. DeepEye Enterprise yapısı itibari ile benzeri ve/veya rakibi bulunmayan benzersiz bir teknolojidir.

Fisheye (Balıkgözü) dom kameraların kayıtlarında dahi görüntüleri işleyebilme özelliğine sahip olan teknoloji görüntüye giren her bir kişiyi ayrı ayrı etiketlemekte, görüntüye girdiği saati, görüntüde kaldı süreyi ve görüntüden çıktığı saati kaydetmektedir. Her bir kişiyi, obje, movement (hareket) ayrıca etiketlenmektedir.Sistem en fazla ve en az hareketliliğin meydana geldiği alanları da “sıcaklık haritası” ile ayrıca analiz edebilmekte herhangi bir alan işaretlenerek tüm gün içerisinde yalnız seçilen alanda meydana gelen hareketlerin analizi mümkün olmaktadır.

DeepEyeTM Nasıl Çalışır?
DeepEyeTM temelde birbirleri ile ilişkili bir çok yazılımın bir arada çalıştığı son derece kompleks ve sofistike bir sistemdir; ancak DeepEyeTM kullanıcısının bu komplike yapıyı hissetmememesi amacı ile İngilizce ve Türkçe arayüzler ile oldukça kolay kullanım sunmaktadır.

İLETİŞİM