KURUMSAL

KURUMSAL

DeepeyeTM; 2013 itibariyle başlayan ve dört yıllı aşan bir Ar & Ge sürecinin ardından geliştirilen (alanında) benzersiz bir teknolojidir.

İlk yazılımı 2013’te geliştirilen DeepEyeTM ilk testler itibariyle network’e kurulan özel analiz sistemlerini sistemlerini geride bırakmış olmakla birlikte, teknolojisini geliştirmek ve ileriye taşımak amacıyla R & D yatırımları yapmaktadır. Bu kapsamda 2016 itibariyle stratejik bir kararla DeepEyeTM ABD merkez olmak üzere Dünya’da üç önemli merkezde R & D ofisini kurmuş olup teknoloji geliştirmeye devam etmektedir. Sistem saatler süren analiz sürecini saniyelere indirgemekte tüm görüntü ve kayıtları belgelendirebilmekte, sayısallaştırılmış analizler üretebilmektedir. Video kayıtlarının incelenmesi saatlere, hatta günlere yayılmakta ve sonuçsuz kalmaktadır. DeepEyeTM yüzlerce hatta binlerce saat alabilecek analizlerin dakikalar, hatta saniyeler içerisinde gerçekleştirilmesini sağlayarak anlık reaksiyon kabiliyeti ve ikanı sunmaktadır.

İnsan Hareketliliği

DeepEyeTM insan hareketliliğinin mevcut olduğu ve herhangi bir kuralsızlık olasılığı olan tüm tesis, mekan, açık alan ve kapalı alanlarda kamera kayıtlarının son derece hızlı analiz edilebilmesini sağlayan ileri düzey bir teknolojidir.

Sıcaklık

Sistem en fazla ve en az hareketliliğin meydana geldiği alanları da “sıcaklık haritası” ile ayrıca analiz edebilmekte herhangi bir alan işaretlenerek tüm gün içerisinde yalnız seçilen alanda meydana gelen hareketlerin analizi mümkün olmaktadır.

Tespit

DeepeyeTM Herhangi bir olay, kişi ve/veya objenin on binlerce saatlik görüntü arşivinde dahi dakikalar hatta saniyeler içerisinde tespit edilebilir.

Analiz

DeepeyeTM Tüm günlük aktivitelerin üç dakika ile yedi dakika arasında analiz edilebilmesini sağlayan patentli “AAE” teknolojisidir.

Server Üzerinde Çalışabilme

DeepeyeTM Server sistemi üzerine kurulup hemen tüm VMS sistemleri ile birlikte çalışarak online ve offline analiz imkanı sunabilmektedir. Birden fazla sayıda analistin (genellikle beş) eş zamanlı olarak aynı anda 24 saat çalışabilmesine olanak vermektedir.

Smart City (Akıllı Kent)

DeepeyeTM Nüfusu 500000 (beş yüz bin) ile 2 milyon (iki milyon) arasında olan orta düzey bir kentin güvenliğinin eş zamanlı beş saat (oturum) ile dört vardiyada, gerçekleştirilebilmesini mümkün kılan teknoloji “benzersiz” ve Dünya’da tek olma özelliğine sahiptir.

Kullanım Avantajları