DeepeyeTM

DeepeyeTM Kullanım Avantajları

Obje, kişi, alan, zaman dilimi ile arama özelliği, Görüntüdeki kişi, obje ve olayların hızlı ve anlık kayıt altına alınarak belgelenmesi ve ayrıca arşivlenebilmesi, Son derece kolay ve etkin kullanım, Türkçe arayüz ve kullanım desteği, Sayısallaştırılmış veri üretebilme ve ileriye yönelik tahmin için data üretebilme kapasitesi, Tüm günlük aktivitelerin üç dakika ile yedi dakika arasında analiz edilebilmesini sağlayan patentli “AAE” teknolojisi, Patentli HMT özeliği ile hareket yoğunluğunun ayrıştırılması, Yıllık upgrade ve update özelliği

Tesislerdeki bir çok kamera 7/24 kayıt alarak binlerce Peta Bite kapasitede data üretmektedir. Herhangi bir “vaka” durumunda geçmişe yönelik görüntü kayıtlarının incelenmesi gerekliliği doğduğunda içinden çıkılamaz bir durum oluşmaktadır.

İncelenmesi gereken kayıt süresi, kayıt saati ile kamera sayısına eşit olup, Yaklaşık yirmi kameraya sahip olan bir tesisin 24 saat içerisinde meydana gelen bir olayın incelenmesinde 480 saatlik (24x20=480) bir kayıt oluşmaktadır. Daha da vahimi geçmişe yönelik lamların analizi durumunda söz konusu analiz süresi bir ay hatta üç ay gibi sürelerle geriye gidebilmekte ve bu durumda on binlerce saatlik kayıt oluşabilmektedir.

Üstelik; bir saatlik bir videoda aranan bir objeyi, kişiyi ya da bir durumu tespit etmek üç saat ile on dört saat arasına bir zaman almaktadır. İnsan algısının ise ilk yirmi dakika sonrasında yavaşlamaya başlaması ve kırk beşinci dakikadan sonra algıda seçiciliğin kaybolmaya başlaması nedeni işe gerçekleşmiş olan ya da tespiti gereken vakaların tespit olasılıkları da son derece düşüktür.

Herhangi bir olay, kişi ve/veya objenin on binlerce saatlik görüntü arşivinde dahi dakikalar hatta saniyeler içerisinde tespit edilebilmesini sağlayan DeepEyeTM farklı kullanıcı profillerine uygun yapıya sahiptir. Profesyonel ve Enterprise versiyonu ile dört yıllık bir Ar & Ge sonrasında ilk sürümünü gerçekleştiren teknoloji tüm Dünya’da alanında devrimsel bir dönüşüm yaratmıştır.

DeepEyeTM bir çok endüstri alanında ve tesiste kullanım amacı ile tasarlanmış olup, Enterprise çözümü tüm Fabrikalar, Üretim Tesisleri, Enerji Santralleri, Okullar, Üniversiteler, Süpermarketler, Alışveriş Merkezleri, Limanlar, Kamu Kurumları ve İşletmelerde son derece hızlı ve verimli çözümler sağlamaktadır.

İLETİŞİM