Advance AnalytIc EngIne Systems


O     B     J     E
K     İ     Ş     İ
A     L     A     N
Z     A     M     A     N

DeepEyeTM

Temelde birbirleri ile ilişkili bir çok yazılımın bir arada çalıştığı son derece kompleks ve sofistike bir sistemdir; ancak DeepEyeTM kullanıcısının bu komplike yapıyı hissetmememesi amacı ile İngilizce ve ...

İncele

DeepEyeTM Profesyonel

Server sistemi üzerine kurulup hemen tüm VMS sistemleri ile birlikte çalışarak online ve offline analiz imkanı sunabilmektedir. Birden fazla sayıda analistin (genellikle beş) eş zamanlı olarak aynı anda 24 ...

İncele

DeepEyeTM Enterprise

iki ayrı versiyonla çalışmaktadır. DeepEyeTM on ve DeepEyeTM in iki sürümü ile son kullanıcıya offline analizde devrimsel denebilecek bir deneyim sunmaktadır. Mevcut sisteme yazılım olarak yüklenmekte ve ...

İncele

İnsan Hareketliliği

DeepEyeTM insan hareketliliğinin mevcut olduğu ve herhangi bir kuralsızlık olasılığı olan tüm tesis, mekan, açık alan ve kapalı alanlarda kamera kayıtlarının son derece hızlı analiz edilebilmesini sağlayan ileri düzey bir teknolojidir.

Sıcaklık

Sistem en fazla ve en az hareketliliğin meydana geldiği alanları da “sıcaklık haritası” ile ayrıca analiz edebilmekte herhangi bir alan işaretlenerek tüm gün içerisinde yalnız seçilen alanda meydana gelen hareketlerin analizi mümkün olmaktadır.

Tespit

DeepeyeTM Herhangi bir olay, kişi ve/veya objenin on binlerce saatlik görüntü arşivinde dahi dakikalar hatta saniyeler içerisinde tespit edilebilir.

Analiz

DeepeyeTM Tüm günlük aktivitelerin üç dakika ile yedi dakika arasında analiz edilebilmesini sağlayan patentli “AAE” teknolojisidir.

Server Üzerinde Çalışabilme

DeepeyeTM Server sistemi üzerine kurulup hemen tüm VMS sistemleri ile birlikte çalışarak online ve offline analiz imkanı sunabilmektedir. Birden fazla sayıda analistin (genellikle beş) eş zamanlı olarak aynı anda 24 saat çalışabilmesine olanak vermektedir.

Smart City (Akıllı Kent)

DeepeyeTM Nüfusu 500000 (beş yüz bin) ile 2 milyon (iki milyon) arasında olan orta düzey bir kentin güvenliğinin eş zamanlı beş saat (oturum) ile dört vardiyada, gerçekleştirilebilmesini mümkün kılan teknoloji “benzersiz” ve Dünya’da tek olma özelliğine sahiptir.

DeepeyeTM Dünya’da tek olma özelliğine sahip !

Özellikle Smart City (Akıllı Kent) sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan DeepeyeTM Profesyonel şimdiye dek hiç mümkün olmamış bir özelliği ile devrimsel bir teknolojidir. Nüfusu 500000 (beş yüz bin) ile 2 milyon (iki milyon) arasında olan orta düzey bir kentin güvenliğinin eş zamanlı beş seat (oturum) ile dört vardiyada, bir gün içerisinde toplamda yirmi analist tarafından gerçekleştirilebilmesini mümkün kılan teknoloji “benzersiz” ve Dünya’da tek olma özelliğine sahiptir. Sistem sayısallaştırılmış veri üreterek güvenlikle ilgili istatistiksel data üretebilmekte ve bu yönüyle Dünya’da ilk ve tek olma özelliğine sahip olmaktadır. DeepeyeTM Profesyonel; aşırı trafik ve hareketlilik yoğunluğuna sahip endüstriyel tesisler ile Akıllı Kent uygulamaları ve spesifik Olağanüstü Hal dururumlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş özel bir teknolojidir.

Geçmişe Yönelik Videolar

Geçmişe yönelik videoların etkin ve kısa bir süre içerisinde insan algısının kısıtlayıcı limitleri olmadan incelenmesi ve uygunsuz durumların tespiti genelde çok dikkate alınmayan bir durum olsa da herhangi bir olayın meydana gelmesi durumunda bu durum yaşamsal bir önem kazanır. Bu konuda tüm Dünya’da özellikle DeepEyeTM Profesyonel’in alanına giren ve olay henüz gerçekleşmeden önlenebilecek, bir çok talihsiz olay söz konusundur. Türkiye’de bu olaylara örnek olabilecek bir çok saldırı olmakla birlikte Realtime (gerçek zamanlı) alarm üretebilen sistem belirli bir alanda normalden fazla kalabalık oluşmaya başladığında, toplumsal olaylar gerçekleşmeden, ya da tanımlanan alanlarda normalin dışında anomali sınıfına girebilecek hareketlilik oluştuğunda alarm üretebilmektedir. DeepEye Professional başta Emniyet Teşkilatları, Akıllı Kentler, Askeri Kurumlar, Sınır Güvenlik Kuruluşları, İstihbarat Kuruluşları olmak üzere büyük entegre tesisler, fabrikalar, limanlar ve yüksek güvenlik gerektiren özel kamusal alanlar için geliştirilmiş benzersiz bir üründür.

Kullanım Avantajları

DeepeyeTMDakikalar Analiz Eder !

Obje

Kişi

Alan

Zaman